leba-domki@wp.pl     +48 508 219 526     +48 727 578 588
EN DE PL
Domki Łeba

O.W. Milicz Łeba


- Łeba domki -

O nas

O.W.Milicz /800m do morza i 600m do centrum Łeby/ to oaza zieleni i spokoju 2,5ha terenu otoczone lasem, łąkami i jeziorem / świetne miejsce do wędkowania, łódka do dyspozycji bezpłatnie/. W ofercie posiadamy ładne drewniane domki parterowe 1-pokojowe dla 2-4 osób oraz domki 2-pokojowe dla 4-7 osób z dużymi zadaszonymi tarasami, łazienkami i aneksami kuchennymi, . Na wyposażeniu szafa, tv, leżak, parawan, koc plażowy, komplet mebli ogrodowych, możliwość grillowania, rowery. Dla dzieci plac zabaw i urządzenia zabawowe na całym ośrodku, dla aktywnych rowery, boisko do piłki plażowej. Sklep spożywczy jest na terenie ośrodka. Pokazy cyrkowe dla dzieci i dorosłych.


Galeria

Domki 1-pokojowe

Domek 1-pokojowy dla 2-4 osób (2 wersalki 2-osobowe), aneks kuchenny (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka gazowa ,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak), łazienka, tv, szafa, meble ogrodowe, duży zadaszony taras. Domki w zabudowie bliźniaczej ale odwrócone tyłem do siebie.

Domki 2-pokojowe z aneksem

Domek 2-pokojowy dla 4-6 osób (3 wersalki 2-osobowe). W pierwszym pokoju z aneksem kuchennym (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka gazowa ,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak) jest wersalka 2-osobowa, stół, krzesła, szafa, tv i wejście do łazienki, oraz wejście do drugiego pokoju /zamykane dwrzi/ w którym znajdują się 2 wersalki 2-osobowe. Domki posiadają duże tarasy z kompletem mebli ogrodowych do wyboru z zadaszeniem lub bez zadaszenia. Domki w zabudowie bliźniaczej ale odwrócone tyłem do siebie.

Domki 2-pokojowe z oddzielną kuchnią

Domek 2-pokojowy dla 4-7 osób; 2 niezależne pokoje, w pierwszym pokoju znajdują się 2 wersalki 2-osobowe, tv, szafa, stół i krzesła,w drugim pokoju znajduje się wersalka 2-osobowa i 1 fotel rozkładany 1-osobowy. Osobna kuchnia (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka gazowa ,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak), łazienka, meble ogrodowe duży zadaszony taras z kompletem mebli ogrodowych. Domki w zabudowie bliźniaczej ale odwrócone tyłem do siebie.

2-pokojowy z oddzielną kuchnią i jadalnią

Domek 2-pokojowy wolnostojący dla 5-7 osób z dwoma niezależnymi pokojami, w pierwszym pokoju są 2 wersalki 2-osobowe, szafa, tv, stół i krzesła a w drugim pokoju znajduję się wersalka 2-osobowa i 1 fotel rozkładany 1-osobowy, szafa. Domek posiada dużą kuchnię z jadalnią (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka gazowa ,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak) , łazienkę , duży zadaszony taras z kompletem mebli ogrodowych.

Nowy domek 2-pokojowy

Domek 2-pokojowy dla 4-6 osób. W pierwszym pokoju z aneksem kuchennym (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak) jest wersalka 2-osobowa, stół, krzesła, łazienka oraz wejście do drugiego pokoju z dwoma wersalkami 2-osobowymi, tv, szafa, ława. Na dużym zadaszonym tarasie komplet mebli ogrodowych. Domek w zabudowie bliźniaczej ale odwrócone tyłem do siebie.

Nowy domek 2-pokojowy

Domek 2-pokojowy dla 4-7 osób. W pierwszym pokoju z aneksem kuchennym (szafki kuchenne, garnki, patelnia, talerze, szklanki, kuchenka indukcyjna,czajnik bezprzewodowy, lodówka, zlewozmywak) jest wersalka 2-osobowa, stół, krzesła, łazienka oraz wejście do drugiego pokoju gdzie znajdują się 2 wersalki 2-osobowe i tapczan 1-osobowy, szafa. Na dużym zadaszonym tarasie komplet mebli ogrodowych. Domek w zabudowie bliźniaczej ale odwrócone tyłem do siebie.

Kontakt

O.W. Milicz
ul. Jeziorna 6
84-360 Łeba - Nowęcin

Rezerwacja:
kom: 508 219 526

leba-domki@wp.pl

Dane do przelewu
Alina Czarnota
ul. J. Malczewskiego 20
62-300 Września

nr konta: 57 1240 3246 1111 0010 4501 5680
z dopiskiem: zadatek za domek letniskowy oraz termin pobytu.

Współrzędne GPS
Milicz: N54° 45' 31'' E17° 34' 25.3''

Korzystając z naszej strony zgadzasz się na użycie plików cookie. X